קייטרינג לאירוע חברה

אירועי חברה בכל פורמת שהוא ישיגו את ההצלחה המיוחלת אם העובדים ירגישו חופשיים, בנוח ויוכלו ליהנות ממנות גורמה מבית MAGO. מגוון חטיפים ומשקאות ישרו אווירה ידידותית וחמימה. שולחן מזנון, קוקטייל או אפילו אירוע גאלה הם הזדמנות מצוינת להביע כבוד, לגלות אכפתיות ותשומת לב לכל הנוכחים.

מגוון פינוקים טעימים יהוו תוספת נעימה שתפתיע לטובה הן את העובדים והן את המנהלים המוזמנים. קייטרינג MAGO מאפשר לארגן אירועי חברה בכל אחד מהפורמטים הנוחים: מזנון, קוקטייל, הפסקת קפה, פינגר פוד, פיקניק, ארוחה פורמלית ועוד.

קייטרינג לאירועי חברה

כל מי שאמון על התפקיד של משאבי אנוש או רווחת העובד בחברה או ארגון יודע כמה חשוב לחזק את הקשר בין העובדים לבין מקום העבודה, מה שגם ייתן להם הרבה מאד שקט וגם יוציא מהם תפוקה הרבה יותר גבוהה. תקציב לא קטן מוקדש בכל ארגון לאירועי חברה שהמטרה שלהם היא גיבוש, מפגשים בלתי אמצעיים בין העובדים ושבירת שגרה. יש לא מעט שירותים שצריך לברר אודותם ולהזמין ואחד החשובים בהם הוא קייטרינג לאירועי חברה שיתאים לקונספט של האירוע, למקום שבו האירוע מתקיים ויעמוד בקריטריונים ובציפיות של העובדים ושל מי שמארגן את האירוע.

מה ייחשב כרעיון טוב בתור קייטרינג לאירועי חברה?

כמו בתחום הקייטרינג עבור כל אירוע אחר גם עבור אירועי חברה יש סוגים שונים של קייטרינג שיכולים להתאים ולכן חשוב לקחת את הזמן ולברר מבעוד מועד מה יהיה הכי מתאים. אם למשל האירוע מתקיים על הגג או במרפסת אפשר להציע עמדות מנגל. ערבי סושי נחשבים לאהודים במיוחד בקרב עובדים או משרדים שונים וגם דוכנים של מנות קלות. כאשר מחפשים קייטרינג לאירועי חברה חשוב לבחון כמה אפשרויות, לקבל הצעות מחיר ולאחר שכל המידע נמצא ונגיש – לקבל את ההחלטה בשילוב שאר האלמנטים שייקחו חלק באירוע המדובר. חשוב שלא לשכוח שההצלחה של האירוע תלויה בהנאה של המשתתפים מהאוכל.

המודעות הגבוהה לאוכל שמתאים לאירוע חברה

עד לפני כמה שנים אף אחד לא היה מטריד את עצמו בבחירה של קייטרינג לאירועי חברה ומנהלי משאבי אנוש היו מסתפקים בכיבוד קל לכל היותר. כיום עם ההבנה שהאירוע צריך להיות מושלם ומהנה עבר האורחים – יש חשיבה מעמיקה בעיקר על הנושא של האוכל, זאת בנוסף לבחירה של תוכנית אומנותית או קונספט עבור האירוע. ההנאה של העובדים ושביעות הרצון שלהם עוברות דרך הקיבה ולכן חשוב מאד שהאוכל שמוגש יהיה מתאים ומוקפד.

מאגו קייטרינג – מבחר גדול של סגנונות ומאכלים שיתאימו לאירועי חברה ולכל סוג של אירוע, עם הקפדה על התאמה לכל לקוח, איכות גבוהה וחומרי גלם מעולים.

עוד בנושא

שולחן שוק לילדים

שולחן שוק לילדים

אפשר לומר ששולחנות שוק הם תופעה שכבר מזמן לא נחשבת בתור טרנד קולינרי. מדובר באוכל טעים שאהוב מאד בקרב הישראלים ומתאים מאד לכל סוגי האירועים

קרא עוד »
שולחנות שוק לאירועים

שולחנות שוק לאירועים

בתקופה האחרונה אפשר לראות שינוי מהותי שמתרחש בתחום של קייטרינג ואספקת אוכל לאירועים. יש משיכה חזקה מאד מצד לקוחות להפוך את הנושא של האוכל שמוגש

קרא עוד »

קייטרינג לחתונה

חתונה היא אחד האירועים החשובים בחייו של זוג צעיר ושל כל אדם, וכמובן שרוצים להפוך אותה לבלתי נשכחת. צוות הקולינרי של MAGO מציע לבלות את

קרא עוד »
דילוג לתוכן